Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malina (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Malina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malina. Pakliže si chcete obrázek Malina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malina zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malina ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1557
1280x1245
800x778
500x486
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: skarg

Zaujal vás náš klipart Malina? Potom se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Malina patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eskymák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapradí ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dárce krve ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malina, download, klipart, vektor, ke stažení, obrázek, free, ilustrace, Ovoce, grafika, cliparts, ke stáhnutí, svg, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, eshop, plakáty, plakát, dokument, škola, etikety, corelDraw, blog, diář, Twitter, prezentace, referáty, kalendář, Instagram, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Znamení rak ke stažení, obrázek, klipart Flétna ke stažení nebo vektorový klipart Tulipány v truhlíku ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.