Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Nůžky (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nůžky zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Nůžky. Stahujte klipart Nůžky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Nůžky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 752 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Nůžky můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Nůžky se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Trombón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté auto ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Modří smajlíci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, klipart, ke stažení, vektor, svg, vektorový obrázek, free, Nástroje, Nůžky, Nůžky, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotografie, eshop, webové stránky, word, kalendář, seminární práce, Twitter, blog, logo, plakát, Instagram, PowerPoint, dokument, bakalářská práce, dokumenty, koláž

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Durian zdarma, vektorový klipart Okapi ke stáhnutí nebo vektorový obrázek VHD ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.