Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nůžky, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nůžky zdarma ke stažení

Nůžky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Nůžky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Nůžky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nůžky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 752 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nůžky je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lyžař ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Leguán kubánský zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno R ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nůžky, vektor, svg, klipart, kliparty, Nůžky, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, download, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, dokument, corelDraw, články, PowerPoint, Adobe Illustrator , dokumenty, fotokniha, plakáty, word, plakát, Twitter, profilovka, pozvánky, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Francie ke stáhnutí, vektor Kečup zdarma nebo obrázek Kapesní trubka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.