Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 5.25 disketa (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 5.25 disketa. Pakliže si chcete obrázek 5.25 disketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 5.25 disketa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gilu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 5.25 disketa s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek 5.25 disketa je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DOCB zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Satelit ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, free, Ostatní, 5.25 disketa, zdarma, grafika, klipart, vektor, 5.25 disketa

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, Facebook, plakát, avatar, video, etikety, office, Pinterest, word, kalendář, profilovka, dokument, web, pozvánky, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Etiopie ke stáhnutí, klipart Polární liška zdarma nebo ilustrace Znamení lev zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.