Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 5.25 disketa (Ostatní) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 5.25 disketa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek 5.25 disketa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 5.25 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gilu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 5.25 disketa s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek 5.25 disketa se nachází v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žehlička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sešívačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červené tulipány zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, 5.25 disketa, free, 5.25 disketa, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, download, svg, zdarma, vektor, ke stažení, Ostatní

Doporučené použití klipartu: webové stránky, wordpress, profil, avatar, diář, corelDraw, časopis, profilovka, word, plakáty, Instagram, eshop, blog, Facebook, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Koně zdarma, vektor XLS ke stáhnutí nebo obrázek Znak kozoroh ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.