Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 5.25 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

5.25 disketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 5.25 disketa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 5.25 disketa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 5.25 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gilu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 5.25 disketa je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílá dáma zdarma Podívejte se i na ilustrace I love you ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nigérie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektorový obrázek, download, zdarma, 5.25 disketa, 5.25 disketa, svg, cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Ostatní

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, seminární práce, Instagram, openOffice, blog, články, profil, inkscape, dokument, office, textové dokumenty, Pinterest, plakáty, plakát, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlatá ryba zdarma, vektor Zlatý dárek ke stažení nebo obrázek Azerbajdžán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.