Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 5.25 disketa (Ostatní) zdarma

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje 5.25 disketa. Klipart 5.25 disketa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 5.25 disketa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gilu

Sdílejte klipart nazvaný 5.25 disketa s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart 5.25 disketa patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vuvuzela ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Nepálu zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pták ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, 5.25 disketa, klipart, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, free, vektor, download, cliparts, svg, obrázek, Ostatní

Doporučené použití klipartu: eshop, video, fotokniha, články, plakáty, katalog, webové stránky, logo, seminární práce, profilovka, letáky, inkscape, škola, diplomová práce, profil, office, vstupenky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zlaté H ke stáhnutí, vektor Meruňková stužka ke stáhnutí nebo obrázek Romantika zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.