Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 5.25 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

5.25 disketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 5.25 disketa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 5.25 disketa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 5.25 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gilu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 5.25 disketa se nachází v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárková krabice ke stažení Podívejte se i na vektor Okurek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, free, obrázek, vektor, ke stažení, svg, download, ilustrační obrázek, 5.25 disketa, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, avatar, openOffice, corelDraw, památník, časopis, web, škola, Adobe Illustrator , inkscape, články, blog, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Melíry ke stažení, obrázek Hillary Clinton ke stáhnutí nebo klipart Kukuřice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.