Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 5.25 disketa (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný 5.25 disketa. Pakliže si chcete obrázek 5.25 disketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 5.25 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5.25 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 869 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gilu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 5.25 disketa se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart 5.25 disketa se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šafrán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Diazepam ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sprinkler ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, download, grafika, ilustrace, Ostatní, kliparty, ilustrační obrázek, free, 5.25 disketa

Doporučené použití klipartu: památník, wordpress, corelDraw, Instagram, profil, webové stránky, referáty, Pinterest, Adobe Illustrator, pozvánky, video, prezentace, eshop, web, dokument, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kosatec ke stažení, obrázek, klipart Jaterník ke stažení nebo vektorový klipart Vlašský ořech ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.