Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pouta (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pouta zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Pouta. Pakliže si chcete obrázek Pouta stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Pouta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pouta zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pouta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pouta ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1247
1280x997
800x623
500x390
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 557 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: dear_theophilus

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pouta s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Pouta se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Snowboardista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stařec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kočička ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, Pouta, download, kliparty, svg, vektorový obrázek, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, referáty, web, seminární práce, články, eshop, profilovka, kalendář, avatar, etikety, PowerPoint, dokumenty, památník, openOffice, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Moa ke stáhnutí, obrázek, klipart Škorpion zdarma nebo vektorový klipart Černá dáma zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.