Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šapitó (Stavby) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šapitó zdarma

Šapitó je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Šapitó je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šapitó zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šapitó ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šapitó ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1572
1280x1258
800x786
500x491
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 094 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte obrázek, klipart Šapitó s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Šapitó je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hranolky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kamerun zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Keňa ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šapitó, cliparts, vektorový obrázek, Stavby, ilustrační obrázek, Šapitó, kliparty, ke stažení, ilustrace, obrázek, klipart, free, grafika, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: oznámení, brožury, škola, pozvánky, office, koláž, prospekty, prezentace, avatar, blog, články, profilovka, plakát, wordpress, časopis, fotografie, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Airbus A380 ke stáhnutí, vektor Vikingská loď ke stažení nebo ilustrace Mol zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.