Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Princezna, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Princezna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Princezna. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Princezna. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Princezna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princezna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Princezna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princezna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1339x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 343 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Princezna je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bangladéš ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dům zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svinovací metr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Princezna, Ženy, cliparts, vektor, grafika, kliparty, ke stažení, Princezna, ilustrace, svg, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, dokumenty, Pinterest, plakáty, Facebook, seminární práce, prezentace, články, corelDraw, referáty, word, web, časopis, kalendář, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Volant ke stáhnutí, klipart Gerbera zdarma nebo ilustrace Vosa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.