Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Princezna (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Princezna zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Princezna. Obrázek Princezna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princezna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Princezna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Princezna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1339x1600
1072x1280
669x800
419x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 343 157 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Princezna s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Princezna se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vesnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté P ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Princezna, klipart, Princezna, vektorový obrázek, grafika, download, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, Ženy, cliparts, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, PowerPoint, dokumenty, kalendář, škola, eshop, wordpress, profilovka, avatar, seminární práce, webové stránky, blog, word, plakát, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Radioaktivita ke stažení, vektorový obrázek Mila Kunis ke stažení nebo vektorový obrázek Zelené auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.