Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Martináč měsíčitý (Hmyz) ke stažení

Obrázek, klipart Martináč měsíčitý ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Martináč měsíčitý. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Martináč měsíčitý v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Martináč měsíčitý? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Martináč měsíčitý zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Martináč měsíčitý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Martináč měsíčitý ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1480
1280x1184
800x740
500x462
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 415 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Borboleta.org

Zaujal vás náš klipart Martináč měsíčitý? Potom se podělte s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Martináč měsíčitý je v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oříšková čokoláda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Daniel Radcliffe ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Netopýři zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hmyz, vektor, svg, ilustrační obrázek, Martináč měsíčitý, kliparty, vektorový obrázek, free, klipart, Martináč měsíčitý, ilustrace, obrázek, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, prospekty, Instagram, eshop, koláž, webové stránky, katalog, vstupenky, diář, office, etikety, Twitter, tiskoviny, Adobe Illustrator, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Pěnkava zdarma, klipart Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí nebo vektor Goblin ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.