Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červivé jablko (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červivé jablko. Obrázek Červivé jablko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červivé jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: palomaironique

Líbí se vám klipart Červivé jablko? Pak se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Červivé jablko je v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý netopýr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pentagram ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Červivé jablko, vektorový obrázek, download, svg, Ovoce, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektor, obrázek, kliparty, Červivé jablko, free

Doporučené použití klipartu: etikety, profil, Facebook, profilovka, památník, prezentace, openOffice, Pinterest, inkscape, referáty, dokumenty, web, škola, word, články, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Rapis ke stažení, obrázek, klipart Dětské hřiště ke stažení nebo vektorový klipart Teploměr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.