Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červivé jablko (Ovoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červivé jablko. Klipart Červivé jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červivé jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: palomaironique

Sdílejte klipart nazvaný Červivé jablko s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Červivé jablko se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Důlní vozík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čivava zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Světlezelená stužka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, vektorový obrázek, Červivé jablko, free, svg, kliparty, grafika, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: diář, blog, prospekty, word, Pinterest, plakáty, PowerPoint, magazín, openOffice, diplomová práce, deníček, web, Adobe Illustrator, prezentace, dokument, články, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Kazeta ke stáhnutí, vektor APK zdarma nebo vektorový obrázek Srdíčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.