Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červivé jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červivé jablko. Obrázek Červivé jablko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červivé jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: palomaironique

Zaujal vás náš klipart Červivé jablko? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Červivé jablko se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vejce s mašlí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené zelí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční mazanec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Ovoce, zdarma, free, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, Červivé jablko, vektor, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, dokumenty, dokument, eshop, škola, openOffice, fotokniha, word, diář, pozvánky, časopis, webové stránky, corelDraw, plakáty, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Smaragd zdarma, vektorový obrázek Závaží 5 kg ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dracena refexa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.