Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červivé jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červivé jablko. Obrázek Červivé jablko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Červivé jablko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červivé jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: palomaironique

Sdílejte klipart nazvaný Červivé jablko s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Červivé jablko se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gruzie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluchátka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Auta ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, free, download, klipart, svg, Ovoce, grafika, Červivé jablko, Červivé jablko, ke stažení, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, Facebook, dokumenty, časopis, blog, eshop, články, profilovka, plakáty, diář, Pinterest, inkscape, web, video, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Prase ke stáhnutí, vektorový obrázek Stuha autismus zdarma nebo vektorový obrázek Mixer zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.