Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červivé jablko, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červivé jablko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červivé jablko. Pakliže si chcete obrázek Červivé jablko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červivé jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červivé jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 451 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červivé jablko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PIF ke stažení Podívejte se i na klipart PF 2020 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Čarodějka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, download, vektor, kliparty, Červivé jablko, grafika, klipart, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, webové stránky, avatar, časopis, památník, dokumenty, inkscape, corelDraw, škola, word, kalendář, referáty, dokument, fotokniha, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Chorvatsko ke stažení, ilustrace Lesní roh ke stáhnutí nebo vektor Halloween známka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.