Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Graviola. Klipart Graviola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Graviola? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Graviola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Graviola se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jihoafrická republika ke stažení Podívejte se i na vektor Trubka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mol zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, ke stáhnutí, obrázek, vektor, zdarma, free, ilustrační obrázek, download, kliparty, klipart, svg, vektorový obrázek, Graviola, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, škola, webové stránky, openOffice, Pinterest, blog, textové dokumenty, corelDraw, office, avatar, pozvánky, časopis, dokumenty, články, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Znak býk ke stažení, obrázek Vejce s mašlí ke stáhnutí nebo klipart Párek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.