Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Graviola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Graviola se nachází v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Horkovzdušný balón ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík zpěvák zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Drápy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, klipart, Graviola, grafika, obrázek, zdarma, ilustrace, download, svg, Graviola, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, Facebook, fotokniha, časopis, plakát, dokumenty, referáty, openOffice, Twitter, Pinterest, office, profilovka, inkscape, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Ředkvičky ke stáhnutí, ilustrace Láhev vína zdarma nebo vektor Jiřina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.