Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Graviola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Graviola je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Raketoplán ke stažení Podívejte se i na obrázek Biologické riziko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dům hrůzy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ovoce, svg, ke stažení, kliparty, Graviola, Graviola, ilustrace, obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, avatar, Facebook, Adobe Illustrator , PowerPoint, dokumenty, dokument, web, word, časopis, Pinterest, kalendář, plakát, profilovka, škola, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Cool smajlík ke stažení, klipart Mapa České republiky ke stáhnutí nebo ilustrace Žlutá ozdoba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.