Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graviola, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Graviola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pelu-6

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Graviola je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny číslo 5 zdarma Podívejte se i na ilustrace Chanukový svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Bruneje ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, kliparty, Ovoce, grafika, obrázek, free, ke stažení, klipart, Graviola, svg, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, pozvánky, inkscape, word, Twitter, Facebook, referáty, openOffice, textové dokumenty, články, avatar, web, fotokniha, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Čarodějky zdarma, vektor MP4 ke stažení nebo obrázek Angrešt ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.