Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Graviola (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Graviola. Klipart Graviola je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Graviola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pelu-6

Obrázek, klipart pojmenovaný Graviola můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Graviola se nachází v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžová květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrakodrapy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lepící páska ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, cliparts, vektorový obrázek, klipart, download, Ovoce, Graviola, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, svg, free, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, web, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, word, škola, pozvánky, fotokniha, seminární práce, Pinterest, památník, prezentace, Facebook, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Digitální hodinky ke stáhnutí, ilustrace Meče zdarma nebo klipart ICO zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.