Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Graviola (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graviola zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Graviola. Obrázek Graviola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Graviola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graviola ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 134 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pelu-6

Obrázek, klipart pojmenovaný Graviola můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Graviola se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Potápěč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žárovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Půlnoc zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Graviola, kliparty, svg, Graviola, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, grafika, cliparts, ilustrace, vektor, Ovoce

Doporučené použití klipartu: wordpress, Pinterest, seminární práce, video, profilovka, textové dokumenty, corelDraw, inkscape, plakáty, blog, referáty, pozvánky, Facebook, plakát, prezentace, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Tříkolka zdarma, obrázek, klipart Zelený diamant ke stáhnutí nebo vektorový klipart XLS soubor ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.