Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Édouard Manet (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Édouard Manet zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Édouard Manet. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Édouard Manet zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Édouard Manet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Édouard Manet ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1416
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 226 415 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Édouard Manet? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Édouard Manet se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kůzle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šálek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Skřivan zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ke stažení, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, free, Édouard Manet, download, ilustrace, zdarma, Osobnosti, Édouard Manet

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, fotokniha, corelDraw, Facebook, blog, wordpress, openOffice, památník, word, časopis, webové stránky, Adobe Illustrator, office, prezentace, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Vlaštovka zdarma, vektorový obrázek Kuš ke stáhnutí nebo vektorový obrázek JPG ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.