Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Édouard Manet (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Édouard Manet zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Édouard Manet. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Édouard Manet nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Édouard Manet zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Édouard Manet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Édouard Manet ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1416
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 226 415 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Tento obrázek s názvem (Édouard Manet) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Édouard Manet je v sekci Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Létající sob ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tukan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Douglas DC-10 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, vektor, Édouard Manet, Édouard Manet, ke stažení, download, svg, vektorový obrázek, Osobnosti, cliparts, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, inkscape, webové stránky, Twitter, corelDraw, seminární práce, wordpress, články, Facebook, Adobe Illustrator, profilovka, Instagram, plakát, diář, video, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Dalekohled zdarma, obrázek Donuty ke stáhnutí nebo vektor Znamení váhy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.