Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Satelit (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Satelit zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Satelit. Vektorový obrázek Satelit jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Satelit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 879 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pawnk

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Satelit s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Satelit je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znak rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ostružina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Lokomotiva ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, free, Věda, klipart, download, obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Satelit

Doporučené použití klipartu: web, dokument, wordpress, openOffice, škola, prezentace, kalendář, referáty, eshop, plakát, deníček, Instagram, časopis, fotokniha, profil, PowerPoint, video

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Světlemodrý motýl ke stažení, obrázek, klipart Černá stužka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart FODS ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.