Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Satelit, Věda pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Satelit zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Satelit. Stahujte klipart Satelit v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Satelit ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pawnk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Satelit se nachází v sekci Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený autobus ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlatý vykřičník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pentelka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Satelit, obrázek, Satelit, vektorový obrázek, zdarma, Věda, kliparty, ilustrace, grafika, ke stažení, download, vektor, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, časopis, PowerPoint, webové stránky, Twitter, plakát, openOffice, kalendář, seminární práce, profil, textové dokumenty, plakáty, office, Pinterest, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zákaz spinnerů ke stáhnutí, obrázek Akordeon zdarma nebo klipart Adolf Hitler ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.