Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Satelit (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Satelit zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Satelit. Klipart Satelit je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Satelit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Satelit ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pawnk

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Satelit s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Satelit je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Žehlička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytice karafiátů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Jahodník ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Satelit, vektor, Satelit, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, download, obrázek, ilustrační obrázek, svg, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, diář, video, plakáty, dokument, časopis, památník, fotokniha, profil, dokumenty, inkscape, webové stránky, Adobe Illustrator, avatar, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Smartphone ke stažení, vektorový klipart Hlasitost ke stažení nebo obrázek, klipart Osel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.