Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vláček, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parní vláček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Parní vláček. Klipart Parní vláček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Parní vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1087
800x679
500x424
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Parní vláček se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stažení Podívejte se i na klipart Nakvašená dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Květinový dekor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, zdarma, grafika, klipart, ilustrační obrázek, vektor, download, obrázek, ke stáhnutí, free, Doprava, Parní vláček, Parní vláček, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, prezentace, blog, profilovka, články, škola, office, referáty, fotokniha, pozvánky, seminární práce, corelDraw, inkscape, textové dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Třešeň ke stažení, ilustrace Stetoskop ke stáhnutí nebo vektor Slunéčko osmnáctitečné zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.