Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sluneční hodiny (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluneční hodiny zdarma ke stažení

Sluneční hodiny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Sluneční hodiny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Sluneční hodiny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Sluneční hodiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1254
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 612 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: dear_theophilus

Tento obrázek s názvem (Sluneční hodiny) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Sluneční hodiny patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz NATO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baseballista ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šípek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Přístroje, Sluneční hodiny, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, grafika, download, Sluneční hodiny, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, dokument, dokumenty, Facebook, profilovka, video, webové stránky, seminární práce, referáty, kalendář, památník, časopis, openOffice, eshop, plakáty, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Srdce v obálce ke stažení, ilustrace Itálie ke stažení nebo klipart Číňan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.