Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kostarika, Mapy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostarika zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kostarika. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kostarika? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostarika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostarika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostarika ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1523
1280x1219
800x762
500x476
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 290 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostarika je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Charlie Chaplin zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hvězdička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Mapy, cliparts, kliparty, vektor, ke stažení, svg, download, free, klipart, obrázek, Kostarika, Kostarika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, škola, PowerPoint, Instagram, webové stránky, památník, Facebook, dokumenty, prezentace, word, Pinterest, články, corelDraw, plakáty, web, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zlaté srdce zdarma, klipart PET láhve ke stažení nebo ilustrace Plavkyně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.