Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ODT, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ODT zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný ODT. Vektorová ilustrace ODT je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) ODT? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ODT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart ODT je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny číslo 9 zdarma Podívejte se i na ilustrace Gumová stěrka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Králíček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Symboly, grafika, ODT, kliparty, free, ODT, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, dokumenty, dokument, Instagram, časopis, office, Adobe Illustrator , Facebook, plakáty, referáty, plakát, word, články, škola, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Babočka kopřivová zdarma, vektor Molo ke stažení nebo obrázek Malé písmeno Z ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.