Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart ODT (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODT zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný ODT. Klipart ODT je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ODT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 631 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart ODT s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek ODT se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Servírka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Žlutá stužka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ODT, svg, cliparts, kliparty, ODT, Symboly, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, škola, Facebook, dokument, corelDraw, eshop, časopis, word, plakáty, textové dokumenty, kalendář, fotokniha, wordpress, prezentace, inkscape, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Citroen 2 CV ke stáhnutí, vektorový obrázek Valentina Těreškovová zdarma nebo vektorový obrázek Sob polární zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.