Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lama, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lama zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Lama. Stahujte klipart Lama v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Lama v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lama zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Lama ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lama ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

951x1600
761x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 053 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lama se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Piaggio Ciao ke stažení Podívejte se i na klipart Dárce krve ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční pudink zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Lama, Zvířata, vektorový obrázek, kliparty, svg, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, obrázek, vektor, Lama

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, dokumenty, plakáty, PowerPoint, profilovka, prezentace, plakát, Facebook, škola, časopis, profil, word, Adobe Illustrator , fotokniha, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlatý vykřičník ke stažení, ilustrace Golfista ke stáhnutí nebo vektor Květ na stromě zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.