Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cesmína (Vánoce) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cesmína stahujte zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Cesmína. Doporučujeme stahovat obrázek Cesmína ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cesmína zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cesmína ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cesmína ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1393
1280x1114
800x696
500x435
160x139

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: TheresaKnott

Tento obrázek s názvem (Cesmína) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Cesmína je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Suši ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fretka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Semafor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, Cesmína, vektorový obrázek, svg, grafika, cliparts, vektor, obrázek, Cesmína

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, oznámení, prezentace, bakalářská práce, word, Pinterest, kalendář, fotokniha, koláž, inkscape, webové stránky, video, plakáty, Zoner Callisto, openOffice, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Burundi ke stažení, klipart Davidova hvězda ke stáhnutí nebo ilustrace Chameleon ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.