Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cesmína, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cesmína zdarma ke stažení

Cesmína je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Cesmína ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Cesmína? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cesmína zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cesmína ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1393
1280x1114
800x696
500x435
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cesmína je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jupiter ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Povíjnice nachová zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Královna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Vánoce, ke stáhnutí, Cesmína, free, ilustrační obrázek, download, klipart, cliparts, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Cesmína, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, PowerPoint, blog, Facebook, webové stránky, Pinterest, památník, kalendář, avatar, pozvánky, dokument, inkscape, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rychlé občerstvení ke stáhnutí, klipart Havíř zdarma nebo ilustrace Taxi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.