Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cesmína (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cesmína zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cesmína. Obrázek Cesmína je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cesmína zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cesmína ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cesmína ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1393
1280x1114
800x696
500x435
160x139

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TheresaKnott

Sdílejte klipart nazvaný Cesmína s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Cesmína se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brazílie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Dvouzubec černoplodý ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, klipart, free, Cesmína, ilustrace, ke stažení, cliparts, Vánoce, zdarma, vektorový obrázek, Cesmína, kliparty, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, eshop, word, prezentace, škola, profil, diář, blog, dokumenty, webové stránky, corelDraw, fotokniha, web, wordpress, avatar, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač ke stáhnutí, vektorový obrázek Zelený drahokam zdarma nebo vektorový obrázek Modrá medúza zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.