Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Umělé květiny (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umělé květiny zdarma ke stažení

Umělé květiny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Umělé květiny je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Umělé květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
685x800
428x500
136x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 211 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte klipart nazvaný Umělé květiny s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Umělé květiny se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžová kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UFO zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální teploměr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Květiny, Umělé květiny, download, Umělé květiny, kliparty, grafika, klipart, free, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, Facebook, profil, webové stránky, plakát, Adobe Illustrator, wordpress, dokument, diář, kalendář, seminární práce, fotokniha, openOffice, textové dokumenty, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zelené vajíčko ke stáhnutí, vektorový obrázek Růže ve váze zdarma nebo vektorový obrázek Strašidelný pavouk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.