Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Umělé květiny (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umělé květiny zdarma ke stažení

Umělé květiny je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Umělé květiny je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Umělé květiny lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Umělé květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
685x800
428x500
136x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 253 211 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: netalloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Umělé květiny můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Umělé květiny je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tapír ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Maroka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, svg, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ke stažení, Květiny, ilustrační obrázek, Umělé květiny, ilustrace, download, klipart, free, Umělé květiny

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, word, corelDraw, openOffice, blog, wordpress, avatar, plakát, plakáty, Facebook, Pinterest, škola, PowerPoint, kalendář, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Adventní svíčky zdarma, klipart Černý stromeček ke stáhnutí nebo ilustrace Zlatý prstýnek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.