Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Umělé květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umělé květiny zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Umělé květiny. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Umělé květiny ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Umělé květiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Umělé květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
685x800
428x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Umělé květiny patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chodící sněhulák zdarma Podívejte se i na klipart Brukev ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Topinkovač ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, vektorový obrázek, Umělé květiny, free, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, Květiny, vektor, ke stáhnutí, grafika, Umělé květiny, svg, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, dokument, seminární práce, fotokniha, památník, škola, profil, plakát, PowerPoint, avatar, prezentace, blog, office, textové dokumenty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hot dog zdarma, ilustrace Halloween ke stažení nebo vektor Růžové brýle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.