Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Veselá zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení

Veselá zelenina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Veselá zelenina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselá zelenina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: US government / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veselá zelenina patří do sekce Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční cukroví zdarma Podívejte se i na klipart Narozeninové číslo 4 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kdoule ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Veselá zelenina, free, grafika, cliparts, klipart, download, kliparty, vektorový obrázek, Zelenina, svg, zdarma, Veselá zelenina

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, webové stránky, kalendář, avatar, referáty, památník, prezentace, PowerPoint, Instagram, fotokniha, inkscape, word, blog, profil, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kostel zdarma, ilustrace Červený pták ke stažení nebo vektor Dýně ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.