Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Veselá zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení

Veselá zelenina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Veselá zelenina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veselá zelenina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: US government / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Veselá zelenina patří do sekce Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tchaj-wan zdarma Podívejte se i na vektor Šachové figury ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace 20 Euro ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Veselá zelenina, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, vektor, kliparty, download, free, Veselá zelenina, obrázek, ke stažení, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, plakát, profil, plakáty, prezentace, seminární práce, office, časopis, corelDraw, blog, word, inkscape, avatar, škola, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor John Fitzgerald Kennedy zdarma, obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení nebo klipart Mince 1 euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.