Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Veselá zelenina (Zelenina) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Veselá zelenina k bezplatnému stažení

Zajímavý obrázek s názvem Veselá zelenina. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Veselá zelenina v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselá zelenina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 197 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: US government / johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Veselá zelenina s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Veselá zelenina je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lasagne ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Veselá zelenina, kliparty, grafika, vektor, ke stáhnutí, download, ilustrace, Zelenina, Veselá zelenina, free, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: vstupenky, inkscape, plakát, office, tiskoviny, diář, Zoner Callisto, plakáty, fotokniha, Instagram, fotografie, brožury, koláž, bakalářská práce, Facebook, web, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Bílá kytara ke stáhnutí, vektorový klipart Mapa Burkina Faso ke stažení nebo vektor Kuřačka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.