Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veselý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Veselý smajlík. Vektorový obrázek Veselý smajlík jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 376 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Veselý smajlík s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Veselý smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční pohled ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cibule ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá srdíčka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Smajlíci, svg, free, Veselý smajlík, kliparty, download, ilustrace, ke stažení, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, brožury, vizitky, magazín, profilovka, prezentace, katalog, kalendář, word, diář, PowerPoint, eshop, textové dokumenty, Pinterest, corelDraw, seminární práce, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Polévka ramen ke stažení, vektor Djembe ke stažení nebo vektorový klipart Svěrka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.