Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veselý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Veselý smajlík zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Veselý smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Veselý smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 376 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Veselý smajlík s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Veselý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Eifelovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom s kořeny zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Šachové figury ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, download, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Veselý smajlík, Veselý smajlík, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, časopis, fotokniha, office, PowerPoint, diplomová práce, corelDraw, profilovka, památník, pozvánky, Twitter, dokumenty, diář, dokument, katalog, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Tlačítkový mobil ke stáhnutí, vektor Djembe ke stažení nebo vektor Blesky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.