Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Toust, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Toust zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Toust. Stahujte klipart Toust v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toust zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Toust ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toust ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 626 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Toust se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jeptiška ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Odšťavňovač zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Narozeniny číslo 6 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, Jídlo, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Toust, Toust, ilustrace, download, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , památník, referáty, Facebook, word, web, časopis, pozvánky, plakát, kalendář, dokumenty, profilovka, inkscape, PowerPoint, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Galgán nachový ke stáhnutí, obrázek Chlápek zdarma nebo klipart Plavec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.