Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andorra (Mapy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andorra zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Andorra. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Andorra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andorra zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andorra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andorra ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Andorra sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Andorra je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Otáčkoměr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lebka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Svázaná žena ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Andorra, ilustrace, cliparts, zdarma, kliparty, svg, ke stažení, vektor, download, Andorra, free, Mapy, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, avatar, diář, wordpress, inkscape, prezentace, openOffice, plakáty, kalendář, fotokniha, seminární práce, word, dokumenty, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zlaté E ke stáhnutí, klipart Sklad zdarma nebo ilustrace Chléb a víno zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.