Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Andorra, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andorra zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Andorra. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andorra nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andorra zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andorra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andorra ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 112 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Andorra je v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s knírem ke stažení Podívejte se i na obrázek Napis LÁSKA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Los zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Andorra, ke stažení, free, klipart, kliparty, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, svg, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, plakát, web, textové dokumenty, avatar, Twitter, fotokniha, dokument, časopis, plakáty, word, prezentace, PowerPoint, corelDraw, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Tankování ke stažení, klipart Kapesní hodinky ke stáhnutí nebo ilustrace Bernardýn zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.