Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Andorra, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andorra zdarma ke stažení

Andorra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Andorra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Andorra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andorra zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andorra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1323
1280x1058
800x661
500x413
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 112 135 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Andorra je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Indián zdarma Podívejte se i na ilustrace Ohňostroj ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, vektorový obrázek, Mapy, ilustrační obrázek, Andorra, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, kliparty, klipart, ilustrace, Andorra, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, dokumenty, corelDraw, časopis, referáty, inkscape, profil, Facebook, pozvánky, plakát, webové stránky, prezentace, web, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční ozdoba zdarma, vektor Dům ke stažení nebo obrázek Recyklace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.