Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostel, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostel zdarma ke stažení

Kostel je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Kostel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kostel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1256x1600
1004x1280
800x1019
392x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kostel patří do sekce Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DRV zdarma Podívejte se i na vektor Peugeot 206 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Malířský váleček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, cliparts, zdarma, download, klipart, Kostel, Kostel, ilustrace, vektor, svg, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, prezentace, office, inkscape, fotokniha, kalendář, plakát, profilovka, seminární práce, corelDraw, články, Twitter, Adobe Illustrator , openOffice, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Švýcarsko zdarma, obrázek Rozesmátá blondýna ke stažení nebo klipart Kůzle ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.