Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostel, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostel zdarma ke stažení

Kostel je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Kostel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kostel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kostel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1256x1600
1004x1280
800x1019
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kostel je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení vodnář ke stažení Podívejte se i na ilustrace Burundi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Liška zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrace, download, Kostel, klipart, Náboženství, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, Kostel, vektor, svg, free, grafika

Doporučené použití klipartu: office, web, profilovka, blog, inkscape, Instagram, časopis, seminární práce, dokumenty, plakát, Twitter, fotokniha, Facebook, články, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Anýz ke stažení, vektor Buddha ke stáhnutí nebo obrázek Hlemýžď zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.