Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostel, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostel zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kostel. Klipart Kostel je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kostel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1256x1600
1004x1280
800x1019
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kostel se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bochník chleba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Harry Truman zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sushi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Náboženství, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ilustrace, Kostel, klipart, svg, grafika, ke stažení, kliparty, Kostel, free

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, Facebook, profil, časopis, pozvánky, office, openOffice, PowerPoint, Pinterest, blog, články, profilovka, plakáty, plakát, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Programátor ke stáhnutí, ilustrace Finsko zdarma nebo vektor Černý stromeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.