Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kostel (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostel ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kostel. Kreslená ilustrace Kostel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kostel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kostel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostel ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1256x1600
1004x1280
800x1019
392x500
125x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: wakro

Zaujal vás náš klipart Kostel? Potom se podělte s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Kostel se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donut ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené V zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Náboženství, download, vektorový obrázek, free, vektor, obrázek, cliparts, klipart, svg, Kostel, zdarma, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotografie, škola, webové stránky, avatar, logo, plakáty, profilovka, koláž, diplomová práce, blog, etikety, dokument, office, profil, časopis, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Invalida zdarma, klipart Chobotnička ke stažení nebo vektorový obrázek Zákaz dronů ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.