Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené nůžky, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené nůžky zdarma ke stažení

Červené nůžky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené nůžky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené nůžky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červené nůžky se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modré zvonečky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hummus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Policajt ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, zdarma, ke stažení, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart, Nástroje, free, ilustrace, vektor, grafika, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, dokument, webové stránky, Adobe Illustrator , office, web, openOffice, word, profil, Instagram, fotokniha, Facebook, plakáty, avatar, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malé písmeno Y ke stáhnutí, obrázek Stříbrný prstýnek zdarma nebo klipart Mol ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.