Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené nůžky (Nástroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Červené nůžky ke stažení zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené nůžky. Stahujte soubor Červené nůžky ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Červené nůžky? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Červené nůžky patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jahůdky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Nástroje, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, download, zdarma, vektorový obrázek, vektor, Červené nůžky, ke stažení, svg, kliparty, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: fotografie, word, památník, kalendář, seminární práce, plakát, deníček, diář, referáty, vizitky, corelDraw, web, magazín, logo, články, eshop, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Albert Einstein ke stažení, ilustrace Pes čenichá ke stáhnutí nebo klipart Noemova archa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.