Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené nůžky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené nůžky zdarma ke stažení

Červené nůžky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Červené nůžky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Zaujal vás náš klipart Červené nůžky? Potom se podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Červené nůžky je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rudý kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle srdíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Čajový sáček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené nůžky, ilustrační obrázek, klipart, svg, ilustrace, Nástroje, cliparts, zdarma, kliparty, free, ke stáhnutí, vektor, Červené nůžky, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, články, dokument, fotokniha, web, kalendář, památník, video, openOffice, PowerPoint, časopis, prezentace, corelDraw, word, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Havíř zdarma, vektorový klipart Netopýrek ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Santa se sobem ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.