Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené nůžky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené nůžky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červené nůžky. Stahujte klipart Červené nůžky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Červené nůžky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené nůžky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Sdílejte klipart nazvaný Červené nůžky s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Červené nůžky je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Abrahám ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hugh Jackman zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Sója ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Červené nůžky, ke stažení, cliparts, svg, Nástroje, ilustrační obrázek, free, klipart, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Adobe Illustrator, office, referáty, plakáty, webové stránky, eshop, prezentace, wordpress, časopis, kalendář, diář, textové dokumenty, Facebook, openOffice, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Regiony Španělska ke stáhnutí, vektorový klipart Elektrická kytara zdarma nebo obrázek, klipart Velbloud zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.