Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené nůžky, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené nůžky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červené nůžky. Klipart Červené nůžky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené nůžky je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chodící vajíčko ke stažení Podívejte se i na ilustrace REG ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart HTM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, Nástroje, vektor, Červené nůžky, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, obrázek, download, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, Facebook, corelDraw, plakát, profilovka, webové stránky, škola, textové dokumenty, články, plakáty, fotokniha, blog, openOffice, Pinterest, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mapa Austrálie ke stažení, vektor Puzzle srdce ke stáhnutí nebo obrázek Stříbrný veterán zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.