Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené nůžky, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené nůžky zdarma ke stažení

Červené nůžky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené nůžky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené nůžky je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arménie zdarma Podívejte se i na ilustrace Pákistán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Děti ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červené nůžky, svg, free, vektor, Nástroje, cliparts, Červené nůžky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, download, klipart, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Adobe Illustrator , textové dokumenty, blog, dokumenty, avatar, památník, PowerPoint, Instagram, seminární práce, corelDraw, Facebook, prezentace, kalendář, pozvánky, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace MP4 zdarma, vektor Hugo Chavez ke stažení nebo obrázek Prase ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.