Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mašle, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mašle. Obrázek Mašle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mašle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mašle je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Socha zdarma Podívejte se i na obrázek Dolar ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz focení ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, kliparty, Vánoce, svg, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, Mašle

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, office, dokumenty, inkscape, plakáty, word, Facebook, články, škola, Adobe Illustrator , Twitter, avatar, profil, dokument, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Děti zdarma, klipart Uklízečka ke stažení nebo ilustrace Sekačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.