Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Mašle. Pakliže si chcete obrázek Mašle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Merlin2525

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mašle s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Mašle je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kalkulátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilé kuřátko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Důlní vagón ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Vánoce, grafika, ke stažení, zdarma, download, ilustrace, Mašle, obrázek, Mašle, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: word, časopis, blog, škola, Twitter, corelDraw, etikety, wordpress, plakát, profil, video, avatar, plakáty, eshop, inkscape, diář

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Kočka ke stažení, obrázek 5 Euro ke stažení nebo vektor Zelené jablíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.