Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mašle, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mašle. Klipart Mašle je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Mašle? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mašle je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jmenovka zdarma Podívejte se i na ilustrace Brambora ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart 386 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, ke stažení, svg, grafika, ilustrace, free, klipart, Mašle, Vánoce, cliparts, Mašle, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, openOffice, Instagram, web, Twitter, Adobe Illustrator , referáty, profilovka, avatar, fotokniha, plakát, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace LITE zdarma, vektor Zářivka ke stažení nebo obrázek SYS ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.