Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mašle, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mašle. Obrázek Mašle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mašle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mašle se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marakas ke stažení Podívejte se i na klipart Lednička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pavouk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Vánoce, cliparts, free, kliparty, svg, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Mašle, ilustrační obrázek, Mašle, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, profil, články, Instagram, fotokniha, Facebook, seminární práce, prezentace, Twitter, avatar, word, dokumenty, škola, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Trumpeta ke stažení, ilustrace Jeptiška ke stáhnutí nebo vektor Pampeliška zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.