Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mašle, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mašle. Obrázek Mašle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mašle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mašle se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Plačící smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákusek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červené C ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrační obrázek, Mašle, zdarma, ilustrace, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, vektorový obrázek, free, vektor, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, časopis, plakát, Pinterest, Instagram, blog, office, články, profilovka, web, openOffice, webové stránky, fotokniha, prezentace, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vražda ke stáhnutí, ilustrace Mobil zdarma nebo vektor Vysoké kolo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.