Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mašle zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mašle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mašle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mašle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 414 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Potěší nás, pokud budete tento klipart Mašle sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Mašle je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chatrč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šípek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Žluté auto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Mašle, download, ilustrace, Mašle, kliparty, vektor, klipart, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, inkscape, video, textové dokumenty, web, plakát, word, dokumenty, články, referáty, PowerPoint, webové stránky, blog, pozvánky, wordpress, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zátiší s květinou zdarma, vektorový klipart Portoriko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Akustická kytara ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.