Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kontejner (Doprava) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kontejner zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kontejner. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kontejner nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kontejner zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kontejner ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kontejner ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x935
800x584
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 093 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gramzon

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kontejner s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Kontejner patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pelé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandelík hajní ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rubínový šperk ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, svg, obrázek, kliparty, download, Kontejner, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, web, seminární práce, PowerPoint, blog, office, corelDraw, inkscape, časopis, prezentace, openOffice, word, profilovka, wordpress, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace CD disk ke stažení, klipart WMV ke stažení nebo ilustrace Sušenka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.