Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kontejner (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kontejner zdarma ke stažení

Kontejner je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Kontejner je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kontejner? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kontejner zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kontejner ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kontejner ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x935
800x584
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 093 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gramzon

Zaujal vás náš klipart Kontejner? Potom se podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Kontejner je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Libye ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pejsek s kočičkou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Profiterolky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, Doprava, ilustrační obrázek, Kontejner, cliparts, vektor, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, obrázek, grafika, zdarma, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, plakáty, eshop, etikety, corelDraw, diář, textové dokumenty, časopis, referáty, dokumenty, word, inkscape, webové stránky, office, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Borůvky zdarma, vektorový klipart Hillary Clinton ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Irák ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.