Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adax, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Adax. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Adax. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Adax? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adax ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adax je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrášek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Příbor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelené fazole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Adax, free, ke stažení, ilustrace, download, Zvířata, vektorový obrázek, grafika, svg, ilustrační obrázek, Adax, zdarma, vektor, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, časopis, textové dokumenty, avatar, web, profilovka, inkscape, Facebook, profil, Pinterest, referáty, Twitter, škola, Adobe Illustrator , plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Veselý Santa ke stáhnutí, klipart Žák zdarma nebo ilustrace Růžová ozdoba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.