Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adax, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Adax. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Adax v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adax ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adax je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fazole ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mojžíš zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bumerang ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, grafika, obrázek, free, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, Zvířata, klipart, cliparts, Adax

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, corelDraw, referáty, Twitter, openOffice, avatar, profilovka, škola, Instagram, web, profil, word, webové stránky, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Historické rádio ke stáhnutí, vektor Messerschmitt Bf 109 zdarma nebo obrázek Stetoskop ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.