Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adax (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Adax. Stahujte klipart Adax v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adax ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Adax sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Adax patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kostel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozkrojená cibule ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart M4A zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, download, vektorový obrázek, svg, Adax, free, ke stažení, obrázek, klipart, kliparty, Adax, Zvířata, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, word, kalendář, blog, diář, etikety, web, video, profil, fotokniha, Pinterest, corelDraw, časopis, openOffice, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Činelista zdarma, ilustrace Kršna jantra ke stáhnutí nebo klipart Jabko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.