Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adax (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Adax. Kreslená ilustrace Adax je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adax? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adax ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Adax? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Adax se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hudební noty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení štír zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mig-15 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Adax, cliparts, free, download, grafika, svg, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, Adax, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, corelDraw, plakáty, blog, webové stránky, referáty, profil, word, openOffice, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, office, video, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Cesmína ke stáhnutí, obrázek Skleněné květiny zdarma nebo vektor Mojžíš zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.