Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adax (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Adax. Kreslená ilustrace Adax je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Adax lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Adax ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Adax s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Adax je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté fazole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrná elektrárna zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Desktopový počítač ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, vektor, zdarma, ke stažení, download, obrázek, Adax, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Adax, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, Instagram, Adobe Illustrator, články, škola, inkscape, fotokniha, časopis, pozvánky, profilovka, profil, office, avatar, Twitter, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zelený donut ke stáhnutí, klipart Zlatá vločka zdarma nebo ilustrace Skluzavka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.