Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adax (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Adax bezplatně ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Adax. Kreslená ilustrace Adax je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adax ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Adax sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Adax patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špagety ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Marx Engels Lenin zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, svg, ke stáhnutí, cliparts, Zvířata, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, kliparty, Adax, klipart, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, video, blog, časopis, Twitter, referáty, katalog, bakalářská práce, Adobe Illustrator, profilovka, wordpress, brožury, avatar, plakáty, word, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Šachy zdarma, obrázek Burák zdarma nebo klipart Kašna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.