Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adax, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Adax. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Adax. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Adax? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Adax ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adax se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zerene eurydice ke stažení Podívejte se i na klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černý kůň zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zvířata, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Adax, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Adax, free, download

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, referáty, památník, Facebook, dokument, pozvánky, corelDraw, prezentace, Instagram, seminární práce, kalendář, webové stránky, web, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kakadu ke stažení, ilustrace Mitsubishi ke stáhnutí nebo vektor Porsche 911 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.