Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Adventní kalendář (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Adventní kalendář. Stahujte klipart Adventní kalendář v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní kalendář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: andresmp

Líbí se vám klipart Adventní kalendář? Pak se podělte s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Adventní kalendář se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štěňátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sušenky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tmavozelený motýl ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Adventní kalendář, download, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Vánoce, klipart, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, free, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, prospekty, časopis, web, avatar, eshop, inkscape, Twitter, diplomová práce, Adobe Illustrator, office, Pinterest, pozvánky, dokumenty, plakáty, prezentace, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Houkačka na kolo ke stažení, ilustrace IMG zdarma nebo vektorový klipart Modré zvonečky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.