Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní kalendář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní kalendář je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektronické srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Meloun cukrový ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Indiánka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Vánoce, zdarma, klipart, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, download, grafika, ke stáhnutí, Adventní kalendář, ilustrace, Adventní kalendář, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, openOffice, Facebook, office, Instagram, fotokniha, prezentace, word, Pinterest, PowerPoint, pozvánky, inkscape, referáty, textové dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Sada emotikonů zdarma, vektor Babočka ke stažení nebo obrázek Foukací harmonika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.