Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Adventní kalendář. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Adventní kalendář nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Adventní kalendář? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní kalendář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní kalendář je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Atomová elektrárna ke stažení Podívejte se i na obrázek Myslivec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žluté auto zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, kliparty, vektor, Vánoce, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, grafika, free, Adventní kalendář, obrázek, download, Adventní kalendář, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, škola, PowerPoint, word, články, corelDraw, Facebook, blog, office, dokumenty, pozvánky, Twitter, Pinterest, fotokniha, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Veselé Velikonoce ke stažení, klipart Červené F ke stáhnutí nebo ilustrace Smajlík s knírem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.