Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní kalendář (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní kalendář? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní kalendář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: andresmp

Líbí se vám klipart Adventní kalendář? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Adventní kalendář se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční králíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílý pěšec ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek MPG ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Adventní kalendář, ilustrační obrázek, download, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, grafika, Adventní kalendář, ilustrace, kliparty, free, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, články, památník, profilovka, pozvánky, Adobe Illustrator, office, kalendář, etikety, plakáty, plakát, dokument, dokumenty, word, seminární práce, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vinná réva ke stažení, obrázek, klipart Solární energie ke stažení nebo vektorový klipart Vejce kosmonaut ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.