Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní kalendář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adventní kalendář se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okurka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté K zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Modré zvonečky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Adventní kalendář, ke stáhnutí, download, Vánoce, klipart, vektor, kliparty, Adventní kalendář, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, Instagram, blog, kalendář, webové stránky, PowerPoint, články, inkscape, Facebook, fotokniha, Twitter, corelDraw, word, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vážka ke stáhnutí, ilustrace Číňanka zdarma nebo vektor Tank ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.