Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Adventní kalendář (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Adventní kalendář je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní kalendář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní kalendář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: andresmp

Sdílejte klipart nazvaný Adventní kalendář s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Adventní kalendář patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šicí stroj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Happy New Year zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Srdce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Vánoce, obrázek, download, svg, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Adventní kalendář, ke stažení, zdarma, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, office, video, word, seminární práce, textové dokumenty, plakát, profil, PowerPoint, škola, prezentace, diář, avatar, Pinterest, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tři králové ke stáhnutí, vektor Karafiáty zdarma nebo obrázek Narozeninové číslo 0 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.