Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adventní kalendář (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Adventní kalendář. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní kalendář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: andresmp

Zaujal vás náš klipart Adventní kalendář? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Adventní kalendář patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štětec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Aerobik ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Lenin ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoce, free, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Adventní kalendář, obrázek, ilustrační obrázek, Adventní kalendář, svg, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, avatar, profilovka, Pinterest, škola, časopis, plakáty, wordpress, fotokniha, památník, word, video, office, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Blondýna ke stažení, vektorový obrázek Berušky ke stažení nebo vektorový obrázek Ragbista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.