Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní kalendář (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Adventní kalendář zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Adventní kalendář. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní kalendář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: andresmp

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Adventní kalendář s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Adventní kalendář se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno I ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený netopýr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce z kláves ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Adventní kalendář, ilustrace, free, download, svg, grafika, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Adventní kalendář, Vánoce

Doporučené použití klipartu: katalog, vizitky, deníček, škola, časopis, textové dokumenty, dokument, vstupenky, Zoner Callisto, word, PowerPoint, plakáty, dokumenty, plakát, video, corelDraw, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hrad z písku ke stáhnutí, ilustrace IMG zdarma nebo vektorový klipart Zelená oliva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.