Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Globus (Mapy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Globus je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Pakliže si chcete obrázek Globus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Globus? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Globus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Globus s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Globus je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Irská whiskey ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Johann Sebastian Bach zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální budík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, klipart, ke stáhnutí, free, grafika, ke stažení, zdarma, cliparts, download, ilustrace, vektor, Globus, svg, ilustrační obrázek, Globus

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, plakáty, etikety, openOffice, brožury, logo, vizitky, blog, Pinterest, památník, wordpress, koláž, oznámení, textové dokumenty, PowerPoint, Zoner Callisto, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Teleskop ke stáhnutí, obrázek Mandelík hajní ke stažení nebo ilustrace Polojasno zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.