Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Globus (Mapy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Globus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Globus v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Globus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Globus můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Globus se nachází v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fotbalistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vločka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Globus, vektorový obrázek, svg, download, Mapy, cliparts, obrázek, zdarma, klipart, Globus, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, profil, textové dokumenty, dokument, referáty, kalendář, dokumenty, word, Instagram, corelDraw, profilovka, office, etikety, diář, inkscape, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Most v Mostaru zdarma, klipart Napoleon Bonaparte ke stáhnutí nebo ilustrace Portugalsko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.