Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Globus, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Globus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Globus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Globus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Globus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Globus se nachází v sekci Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rajská s knedlíkem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rybář zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ženské oči ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Globus, Mapy, Globus, ilustrace, obrázek, vektor, free, grafika, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, web, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, office, památník, plakát, plakáty, Pinterest, dokumenty, Facebook, blog, kalendář, profilovka, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Pirát ke stáhnutí, ilustrace Invalida zdarma nebo vektor Slavík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.