Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Globus, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Globus. Klipart Globus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Globus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Globus se nachází v sekci Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježíš Kristus ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Prvosenka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, Mapy, kliparty, ke stažení, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Globus, Globus

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, fotokniha, webové stránky, PowerPoint, dokument, profilovka, pozvánky, corelDraw, office, Facebook, Twitter, seminární práce, word, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí, obrázek VW Scirocco zdarma nebo klipart Avokádo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.