Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Globus, Mapy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Globus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Globus. Klipart Globus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Globus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Globus ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
383x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 144 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Globus se nachází v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené W ke stažení Podívejte se i na vektor Ovoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kršna jantra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Globus, Globus, vektor, download, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Mapy, grafika, kliparty, svg, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, pozvánky, openOffice, Pinterest, kalendář, plakát, dokument, články, Instagram, corelDraw, inkscape, časopis, plakáty, památník, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smajlík ticho ke stažení, obrázek Golfista ke stáhnutí nebo klipart Čínský drak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.