Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džus, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džus zdarma ke stažení

Džus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Džus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
341x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Džus patří do sekce Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žákyně zdarma Podívejte se i na klipart Rybářská loď ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Váleček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, obrázek, ilustrační obrázek, free, Džus, Džus, kliparty, download, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, články, profilovka, textové dokumenty, web, webové stránky, profil, Adobe Illustrator , PowerPoint, Twitter, openOffice, časopis, Instagram, dokument, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i klipart Znak štír zdarma, ilustrace Brazilská mapa ke stažení nebo vektor XLS soubor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.