Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džus, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Džus. Pakliže si chcete obrázek Džus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Džus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Džus je v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ohlašovna požáru ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vuvuzela ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Santova lebka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Džus, klipart, Džus, ke stáhnutí, Nápoje, zdarma, grafika, ke stažení, vektor, free, kliparty, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, plakát, fotokniha, kalendář, webové stránky, Pinterest, Twitter, PowerPoint, dokument, Facebook, office, referáty, web, články, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Senegal ke stažení, vektor Růžové auto ke stáhnutí nebo obrázek Červený pták zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.