Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Džus, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Džus zdarma ke stažení

Džus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džus ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džus je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Láhev vína ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pohřebák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kříž ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, Džus, vektor, ke stáhnutí, Džus, ilustrace, grafika, cliparts, klipart, download, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, profil, Pinterest, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, avatar, kalendář, corelDraw, webové stránky, články, plakát, profilovka, dokument, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vysílač ke stáhnutí, klipart Květy zdarma nebo ilustrace Kapr ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.