Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tetování (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tetování ke stažení zadarmo

Tetování je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Obrázek Tetování je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tetování zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tetování ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tetování ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 884 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ivoermejo

Tento obrázek s názvem (Tetování) můžete sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Tetování se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cikáda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bambus ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, vektor, grafika, free, Tetování, obrázek, Symboly, svg

Doporučené použití klipartu: magazín, profilovka, fotokniha, Twitter, openOffice, video, oznámení, Adobe Illustrator, Pinterest, diář, památník, dokumenty, kalendář, eshop, inkscape, Facebook, letáky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Hnědý dalmatin ke stažení, vektorový obrázek Panama zdarma nebo vektorový obrázek Stařec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.