Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andílek (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andílek zdarma ke stažení

Andílek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Andílek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andílek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 032 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: presquesage

Sdílejte klipart nazvaný Andílek s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Andílek je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart WMV ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okapi zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kopírovací stroj ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andílek, Ženy, Andílek, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, klipart, ke stáhnutí, free, download, svg, zdarma, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, prezentace, textové dokumenty, referáty, Instagram, plakáty, blog, články, památník, office, wordpress, avatar, word, webové stránky, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Tenečnice u tyče ke stáhnutí, obrázek Voják zdarma nebo vektor Limetka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.