Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andílek (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andílek ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Andílek. Kreslená ilustrace Andílek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andílek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 032 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: presquesage

Tento obrázek s názvem (Andílek) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Andílek patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CSS soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smažená vajíčka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mikulášská čepice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andílek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, download, svg, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, vektor, grafika, free

Doporučené použití klipartu: magazín, inkscape, office, Adobe Illustrator, webové stránky, fotografie, Twitter, profil, katalog, pozvánky, web, fotokniha, textové dokumenty, deníček, corelDraw, plakát, tiskoviny

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vánoční obálka ke stažení, obrázek Sendvič zdarma nebo obrázek Vločky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.