Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andílek (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andílek zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Andílek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andílek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 032 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: presquesage

Zaujal vás náš klipart Andílek? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Andílek patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Závaží 10 kg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modří smajlíci ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Svlačec ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Andílek, grafika, klipart, svg, kliparty, Andílek, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, Pinterest, pozvánky, diář, fotokniha, PowerPoint, corelDraw, profil, inkscape, dokumenty, Instagram, openOffice, Twitter, referáty, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Horká čokoláda ke stažení, klipart Karty piky ke stažení nebo ilustrace Puntíkovaná mašle ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.