Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andílek (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andílek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Andílek. Klipart Andílek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andílek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andílek ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 032 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: presquesage

Líbí se vám klipart Andílek? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Andílek patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spínací špendlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládové vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelené olivy ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ke stažení, Andílek, vektor, ilustrační obrázek, Andílek, kliparty, grafika, download, zdarma, obrázek, svg, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, blog, web, wordpress, Twitter, textové dokumenty, office, škola, plakáty, památník, články, video, plakát, prezentace, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Digitální znak P ke stažení, vektor Saxofon ke stažení nebo obrázek Tui zpěvný ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.