Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Internet, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Internet zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Internet. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Internet v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Internet zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Internet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Internet ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1583
1280x1266
800x791
500x495
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 766 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sigma2004

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Internet se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kosa smrtky ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté Q ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lišky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektor, ilustrace, zdarma, Internet, Internet, kliparty, ilustrační obrázek, svg, cliparts, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, web, corelDraw, blog, škola, Twitter, profilovka, dokument, Instagram, office, plakát, kalendář, PowerPoint, dokumenty, word

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Video složka ke stažení, ilustrace Dodávka ke stáhnutí nebo vektor Vánoční strom 2 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.