Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Internet, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Internet zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Internet. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Internet v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Internet zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Internet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Internet ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1583
1280x1266
800x791
500x495
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 766 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sigma2004

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Internet je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvuk zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžový dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modré srdce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Internet, ilustrační obrázek, free, klipart, Internet, kliparty, zdarma, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Symboly, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, Instagram, kalendář, pozvánky, škola, Pinterest, seminární práce, avatar, fotokniha, památník, textové dokumenty, plakát, word, office, web

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Červené P zdarma, vektor Narozeniny číslo 1 ke stažení nebo obrázek Černý netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.