Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžové stuhy (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové stuhy zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Růžové stuhy. Kreslená ilustrace Růžové stuhy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžové stuhy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové stuhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžové stuhy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové stuhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 336 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růžové stuhy s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Růžové stuhy patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krysa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lori zelenokřídlý ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžové stuhy, klipart, free, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Symboly, svg, vektor, download, obrázek, cliparts, Růžové stuhy

Doporučené použití klipartu: office, web, webové stránky, seminární práce, avatar, prezentace, word, fotokniha, blog, diář, škola, textové dokumenty, časopis, openOffice, dokumenty, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Domácí adresář ke stáhnutí, vektor Zákaz války zdarma nebo obrázek Vlkodlak zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.