Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové stuhy, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové stuhy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Růžové stuhy. Pakliže si chcete obrázek Růžové stuhy stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové stuhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžové stuhy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové stuhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 336 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžové stuhy se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trombón ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Semafor zelená zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kanada ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Symboly, grafika, download, obrázek, vektor, Růžové stuhy, ilustrace, Růžové stuhy, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, Facebook, referáty, inkscape, openOffice, Instagram, corelDraw, seminární práce, kalendář, profilovka, památník, plakát, Pinterest, plakáty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Palačinky ke stáhnutí, obrázek Frankenstein zdarma nebo klipart Suši ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.