Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kapesní hodinky (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní hodinky zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kapesní hodinky. Obrázek Kapesní hodinky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní hodinky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapesní hodinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní hodinky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 668 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: conte magnus

Sdílejte klipart nazvaný Kapesní hodinky s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Kapesní hodinky se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Invalida ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa pokladu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Merkur ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, vektorový obrázek, Kapesní hodinky, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, Přístroje, klipart, obrázek, ilustrace, zdarma, Kapesní hodinky, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, web, avatar, referáty, openOffice, profil, PowerPoint, diář, plakát, word, Pinterest, dokumenty, textové dokumenty, škola, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Divočák ke stáhnutí, obrázek, klipart Luther Burbank zdarma nebo vektorový klipart Merry Christmas zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.