Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šílený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šílený smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Šílený smajlík. Klipart Šílený smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šílený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Šílený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šílený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 182 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Šílený smajlík s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Šílený smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Corvette ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirát bez nohy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pokladní ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, download, cliparts, ilustrace, Smajlíci, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Šílený smajlík, vektor, free

Doporučené použití klipartu: office, památník, plakáty, referáty, wordpress, webové stránky, dokument, textové dokumenty, dokumenty, word, Twitter, časopis, PowerPoint, web, avatar, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Krmítko pro ptáky ke stažení, obrázek, klipart DOC ke stažení nebo vektorový klipart Oslík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.