Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce. Kreslená ilustrace Srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bhútánu ke stažení Podívejte se i na vektor Německý voják ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Šachovnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, Srdce, free, ke stáhnutí, Srdce, vektor, zdarma, obrázek, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, časopis, inkscape, památník, plakát, avatar, blog, webové stránky, kalendář, Instagram, corelDraw, office, Twitter, plakáty, články, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sýr ke stažení, obrázek 500 Euro ke stáhnutí nebo klipart Rybička zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.