Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Srdce. Klipart Srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tomas_arad

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdce s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Srdce se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlíky zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Plazmová televize ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, Láska, kliparty, zdarma, download, free, ilustrace, Srdce, obrázek, klipart, Srdce, vektor, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, Facebook, články, památník, profil, diář, webové stránky, pozvánky, dokument, Pinterest, corelDraw, Adobe Illustrator, eshop, dokumenty, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Pryšec nádherný ke stáhnutí, vektorový obrázek Zlaté Q zdarma nebo vektorový obrázek Abrahám zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.