Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Srdce. Pakliže si chcete obrázek Srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tomas_arad

Sdílejte obrázek, klipart Srdce s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Srdce je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Princezna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Somálsko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lékař ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Láska, free, Srdce, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, svg, download, ke stažení, kliparty, grafika, vektor, Srdce, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, webové stránky, časopis, fotokniha, Facebook, referáty, etikety, prezentace, pozvánky, office, plakáty, památník, textové dokumenty, avatar, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Parní mašinka ke stáhnutí, obrázek, klipart Žluté vajíčko zdarma nebo vektorový klipart Trpaslík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.