Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce ke stažení zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Srdce. Obrázek Srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: tomas_arad

Líbí se vám klipart Srdce? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Srdce patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ledňák obrovský ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žiletkový holící strojek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Srdce, Láska, cliparts, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, Srdce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, letáky, kalendář, škola, diplomová práce, tiskoviny, vizitky, etikety, oznámení, PowerPoint, diář, Pinterest, openOffice, webové stránky, web, Instagram, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Alan Turing ke stažení, vektor Lyžař ke stáhnutí nebo klipart Digitální teploměr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.