Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce. Kreslená ilustrace Srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sáňky zdarma Podívejte se i na obrázek Digitální znak P ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor 2 Eurocenty ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, download, svg, ilustrace, ke stažení, klipart, Srdce, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, Srdce, Láska, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, inkscape, časopis, Adobe Illustrator , profilovka, články, web, PowerPoint, fotokniha, kalendář, památník, textové dokumenty, pozvánky, Pinterest, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vajíčka zdarma, klipart Černá hora ke stažení nebo ilustrace Šikmá věž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.