Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdce se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ronald Reagan ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vstup zakázán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bulharsko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Láska, cliparts, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Srdce, svg, vektor, kliparty, ke stáhnutí, download, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, PowerPoint, referáty, Facebook, Instagram, plakáty, prezentace, office, textové dokumenty, web, profil, pozvánky, plakát, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Křeček ke stáhnutí, ilustrace Lama zdarma nebo vektor Kytky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.