Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černošský policista (Muži) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černošský policista zadarmo ke stažení

Černošský policista je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Černošský policista stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černošský policista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Černošský policista s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Černošský policista je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžová srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrobílý dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Miluji šachy ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, free, vektor, Muži, cliparts, download, svg, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Černošský policista, ilustrační obrázek, Černošský policista

Doporučené použití klipartu: prospekty, logo, škola, openOffice, letáky, diář, Zoner Callisto, články, dokument, katalog, word, prezentace, dokumenty, manuály, vizitky, etikety, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Žák ke stáhnutí, vektorový klipart VW Kombi zdarma nebo vektor Mrkající smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.