Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černošský policista, Muži zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černošský policista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černošský policista. Klipart Černošský policista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Černošský policista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Černošský policista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černošský policista se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Houba ke stažení Podívejte se i na klipart Digitální znak O ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík ďábel zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Černošský policista, download, kliparty, free, svg, klipart, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, kalendář, časopis, blog, seminární práce, inkscape, word, památník, Instagram, dokumenty, avatar, články, Adobe Illustrator , fotokniha, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Norska ke stažení, ilustrace Lískový ořech ke stáhnutí nebo vektor Strážní věž zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.