Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černošský policista (Muži) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černošský policista zdarma ke stažení

Černošský policista je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Černošský policista je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černošský policista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Černošský policista s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Černošský policista se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buldok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mumie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jamajka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, vektor, svg, vektorový obrázek, zdarma, Muži, download, Černošský policista, grafika, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Černošský policista

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, kalendář, plakát, časopis, dokumenty, články, video, textové dokumenty, word, profil, diář, inkscape, Instagram, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pirátské vejce ke stáhnutí, obrázek, klipart Šipka dolů zdarma nebo vektorový klipart Kočičí dívka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.