Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černošský policista, Muži zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černošský policista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černošský policista. Klipart Černošský policista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Černošský policista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Černošský policista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černošský policista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černošský policista se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sněženka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sudy zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Džentlmen ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, zdarma, grafika, Černošský policista, Muži, cliparts, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Černošský policista, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, word, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, avatar, Twitter, office, referáty, plakát, časopis, Facebook, Pinterest, prezentace, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Leguán zelený ke stáhnutí, ilustrace Řazení zdarma nebo vektor Secesní plakát ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.