Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Auto budoucnosti (Auta) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto budoucnosti zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Auto budoucnosti. Kreslená ilustrace Auto budoucnosti je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Auto budoucnosti lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto budoucnosti zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Auto budoucnosti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto budoucnosti ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x661
1280x529
800x330
500x206
160x66

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 719 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Auto budoucnosti můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Auto budoucnosti se nachází v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kafe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětská autosedačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Stolní počítač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Auto budoucnosti, download, ke stáhnutí, svg, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Auto budoucnosti, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, plakáty, inkscape, etikety, Facebook, word, PowerPoint, prezentace, pozvánky, Adobe Illustrator, Instagram, web, blog, avatar, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Srdce s růžemi zdarma, klipart Puntíkovaná mašle ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční stromečky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.