Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houba je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční králíček ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, Houba, ilustrace, Houba, vektor, ke stažení, obrázek, Rostliny, free, grafika, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, inkscape, blog, plakát, profilovka, kalendář, corelDraw, památník, web, škola, dokument, openOffice, Facebook, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Vitamín C ke stažení, klipart Kuba ke stáhnutí nebo ilustrace Salát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.