Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Houba (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Houba. Vektorový obrázek Houba je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Houba sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Houba se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ohryzek jablka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SAV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Světélko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Rostliny, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrace, zdarma, Houba, vektor, free, svg, grafika, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, časopis, diář, Pinterest, blog, plakát, referáty, Twitter, profil, Adobe Illustrator, inkscape, kalendář, video, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mužské emoce zdarma, obrázek, klipart Malpa ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kudlanka nábožná ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.