Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Houba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Houba se nachází v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trpajzlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Sýrie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Amor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, download, Houba, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, svg, Houba, vektor, vektorový obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, web, referáty, pozvánky, inkscape, kalendář, prezentace, textové dokumenty, škola, webové stránky, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator , plakát, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ježíš Kristus ke stáhnutí, obrázek Cuba libre zdarma nebo klipart Profesor ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.