Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Houba. Kreslená ilustrace Houba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Houba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houba je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nástroje zdarma Podívejte se i na obrázek Broskev ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Trick or treat! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, Houba, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, free, Rostliny

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, fotokniha, webové stránky, profilovka, dokument, škola, referáty, textové dokumenty, Pinterest, plakáty, web, Adobe Illustrator , pozvánky, seminární práce, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Portoriko zdarma, klipart Tužka ke stažení nebo ilustrace Alarm ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.