Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houba, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Houba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Houba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houba je v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžové vajíčko ke stažení Podívejte se i na obrázek Král ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kytka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Rostliny, ke stažení, download, zdarma, free, ilustrace, vektor, svg, ilustrační obrázek, kliparty, Houba, klipart, ke stáhnutí, Houba

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, Facebook, web, inkscape, plakáty, časopis, office, avatar, profilovka, dokument, blog, dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator , pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek LCD monitor ke stažení, klipart List ke stáhnutí nebo ilustrace Tetování zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.