Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Houba (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Houba. Klipart Houba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houba ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1355
1280x1084
800x678
500x423
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 808 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Houba) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Houba se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zloděj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snubní prsteny ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mořská panna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, vektor, Houba, Rostliny, free, svg, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Houba

Doporučené použití klipartu: web, dokument, profil, PowerPoint, plakáty, avatar, blog, Facebook, prezentace, word, Twitter, Adobe Illustrator, Pinterest, diář, webové stránky, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Trubička ke stažení, vektorový obrázek Červená medúza ke stažení nebo vektorový obrázek Chlapec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.