Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikuláš a čert, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš a čert zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mikuláš a čert. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mikuláš a čert? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš a čert zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikuláš a čert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš a čert ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1394x1600
1115x1280
696x800
436x500
139x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 958 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mikuláš a čert je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kovář ke stažení Podívejte se i na obrázek Borůvka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Odpalovací zařízení zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Mikuláš a čert, Mikuláš a čert, grafika, download, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, klipart, Vánoce, cliparts, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, blog, dokumenty, kalendář, referáty, Instagram, škola, inkscape, word, dokument, články, openOffice, webové stránky, fotokniha, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Japonské kari ke stažení, klipart Otáčkoměr ke stáhnutí nebo ilustrace Symbol muže zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.