Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mikuláš a čert (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Mikuláš a čert ke stažení zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Mikuláš a čert. Vektorový obrázek Mikuláš a čert jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš a čert zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikuláš a čert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš a čert ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1394x1600
1115x1280
696x800
436x500
139x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 958 131 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Mikuláš a čert můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Mikuláš a čert je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Genderová srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý sněhulák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Černý střelec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mikuláš a čert, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ilustrace, svg, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Mikuláš a čert, free, zdarma, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: letáky, magazín, koláž, inkscape, fotokniha, prezentace, pozvánky, tiskoviny, referáty, profilovka, diář, brožury, diplomová práce, Zoner Callisto, vizitky, seminární práce, vstupenky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Skřítek zdarma, obrázek SYS ke stažení nebo obrázek, klipart FIAT Nuova 500 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.