Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Treska obecná (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Treska obecná zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Treska obecná. Vektorová ilustrace Treska obecná je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Treska obecná zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Treska obecná ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Treska obecná ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x620
1280x496
800x310
500x194
160x62

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 855 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Treska obecná s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Treska obecná je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart INI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Poutník s křížem ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, kliparty, free, Treska obecná, vektor, cliparts, obrázek, svg, zdarma, ilustrační obrázek, download, Zvířata, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, referáty, pozvánky, avatar, corelDraw, časopis, openOffice, katalog, profilovka, inkscape, fotokniha, prospekty, deníček, office, vstupenky, diář, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Sněžení ke stáhnutí, ilustrace Světlezelená kraslice zdarma nebo vektor Mapa Mali zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.