Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barák, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Barák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Barák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barák se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená paprika ke stažení Podívejte se i na vektor Turecko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, ilustrace, Barák, free, Barák, ilustrační obrázek, Stavby, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, časopis, word, články, prezentace, profil, webové stránky, web, seminární práce, fotokniha, profilovka, plakát, blog, avatar, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Veselý smajlík ke stažení, obrázek Charles Darwin ke stáhnutí nebo klipart Červený smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.