Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barák (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Barák. Klipart Barák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Barák? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Barák je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Andělé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vědec zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Dýně major ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Stavby, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, Barák, download, obrázek, Barák, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, Facebook, wordpress, pozvánky, openOffice, Pinterest, PowerPoint, blog, kalendář, plakáty, word, Instagram, corelDraw, plakát, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Šedá ozdoba ke stáhnutí, obrázek Pytlík s bonbony zdarma nebo vektor Růžová medúza zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.