Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barák (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Barák. Stahujte klipart Barák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Barák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rdevries

Sdílejte klipart nazvaný Barák s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Barák je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žiletka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vítězný oblouk zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace PF 2021 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Barák, kliparty, klipart, ke stažení, Barák, zdarma, obrázek, free, ke stáhnutí, svg, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, prezentace, word, plakáty, openOffice, eshop, diář, Instagram, profil, wordpress, pozvánky, plakát, památník, Pinterest, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace DDT ke stáhnutí, klipart Srdíčkový rámeček zdarma nebo ilustrace Zlatá píšťalka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.