Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barák, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barák. Klipart Barák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Barák v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barák je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak J zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kečup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, free, ke stažení, Barák, ilustrace, grafika, Barák, svg, obrázek, Stavby, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, profil, fotokniha, časopis, PowerPoint, avatar, dokumenty, web, Twitter, plakát, seminární práce, profilovka, referáty, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace VOB ke stáhnutí, vektor Psaníčko zdarma nebo obrázek Červená paprika ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.