Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barák (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barák. Klipart Barák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rdevries

Zaujal vás náš klipart Barák? Potom se podělte s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Barák je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fialová ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lučištnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Angola zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, Barák, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Stavby, vektor, kliparty, Barák, free, download

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, fotokniha, kalendář, Facebook, inkscape, brožury, Pinterest, word, tiskoviny, časopis, pozvánky, Adobe Illustrator, video, Instagram, textové dokumenty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Středověký rytíř zdarma, obrázek Omelety zdarma nebo obrázek, klipart Ruská mapa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.