Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Plakající smajlík (Smajlíci) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Plakající smajlík stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Plakající smajlík. Vektorová ilustrace Plakající smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plakající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1423
1280x1138
800x711
500x445
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 247 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Plakající smajlík? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Plakající smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červená vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý drak ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní květina ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, vektor, free, klipart, Plakající smajlík, download, ke stažení, kliparty, obrázek, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, magazín, kalendář, oznámení, fotokniha, etikety, památník, textové dokumenty, video, škola, letáky, katalog, eshop, koláž, články, vstupenky, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz pití alkoholu ke stažení, vektor Multimetr zdarma nebo ilustrace Levhart ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.