Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plakající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Plakající smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Plakající smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plakající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1423
1280x1138
800x711
500x445
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Plakající smajlík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sup zdarma Podívejte se i na ilustrace Prase ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lebka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, zdarma, Plakající smajlík, ke stáhnutí, svg, ke stažení, grafika, cliparts, Smajlíci, kliparty, Plakající smajlík, download, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, seminární práce, office, kalendář, webové stránky, Adobe Illustrator , PowerPoint, blog, památník, web, škola, referáty, dokument, prezentace, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Šedozelená stuha zdarma, vektor Merry Christmas ke stažení nebo obrázek Hruška ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.