Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plakající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Plakající smajlík. Pakliže si chcete obrázek Plakající smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Plakající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1423
1280x1138
800x711
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Plakající smajlík se nachází v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dívka na koštěti ke stažení Podívejte se i na klipart Zákaz ohně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Strašidlo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Smajlíci, Plakající smajlík, svg, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, free, vektor, vektorový obrázek, grafika, zdarma, kliparty, Plakající smajlík

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, Facebook, plakát, časopis, Adobe Illustrator , inkscape, webové stránky, škola, Instagram, pozvánky, Pinterest, openOffice, avatar, seminární práce, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Plato s vejci ke stažení, ilustrace Ďábel ke stáhnutí nebo vektor Mop zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.