Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pozor, duchové. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozor, duchové nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pozor, duchové? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pozor, duchové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pozor, duchové je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaný drak ke stažení Podívejte se i na obrázek Auto cisterna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční osvětlení zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, free, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika, svg, ke stažení, Pozor, duchové, Pozor, duchové, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, avatar, Pinterest, prezentace, profilovka, Instagram, openOffice, referáty, Adobe Illustrator , škola, web, plakát, kalendář, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Chorvatska ke stažení, klipart Pomeranč ke stáhnutí nebo ilustrace Růžový diamant zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.