Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pozor, duchové. Kreslená ilustrace Pozor, duchové je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pozor, duchové v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pozor, duchové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pozor, duchové je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak V ke stažení Podívejte se i na ilustrace Velikonoční dekorace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Náramkové hodinky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, vektor, Pozor, duchové, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, grafika, zdarma, kliparty, svg, ke stažení, Pozor, duchové

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, openOffice, prezentace, corelDraw, plakát, avatar, textové dokumenty, profil, seminární práce, fotokniha, profilovka, referáty, dokument, plakáty, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Šibenice ke stažení, vektor Zlatá rtěnka ke stáhnutí nebo obrázek 10 euro centů zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.