Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pozor, duchové. Kreslená ilustrace Pozor, duchové je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pozor, duchové v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pozor, duchové ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pozor, duchové se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík pirát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pávík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kormorán ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, Halloween, klipart, cliparts, svg, zdarma, Pozor, duchové, free, Pozor, duchové, download

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, seminární práce, corelDraw, blog, profilovka, pozvánky, web, články, referáty, Instagram, word, Pinterest, památník, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rodina ke stáhnutí, ilustrace Šachy zdarma nebo vektor Kudlanka nábožná ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.