Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, duchové, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pozor, duchové. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozor, duchové nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pozor, duchové? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pozor, duchové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 241 414 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pozor, duchové se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Laosu ke stažení Podívejte se i na vektor Femme fatale ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pixelové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Halloween, grafika, Pozor, duchové, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, klipart, svg, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Pozor, duchové, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, škola, dokumenty, avatar, Facebook, Twitter, referáty, textové dokumenty, kalendář, památník, dokument, prezentace, profilovka, webové stránky, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kluk ke stažení, obrázek Doktor ke stáhnutí nebo klipart Znamení váhy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.