Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Padesátieurovka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Padesátieurovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Padesátieurovka. Kreslená ilustrace Padesátieurovka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Padesátieurovka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padesátieurovka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Padesátieurovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Padesátieurovka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x842
1280x673
800x421
500x263
160x84

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Padesátieurovka je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté F ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zlaté R zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlatý dolar ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Padesátieurovka, download, Symboly, grafika, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, dokumenty, avatar, kalendář, časopis, inkscape, Facebook, referáty, profil, plakáty, corelDraw, fotokniha, webové stránky, Pinterest, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Jamajka ke stáhnutí, vektor Červené X zdarma nebo obrázek Digitální znak J ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.