Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strom v květináči (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom v květináči zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Strom v květináči. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strom v květináči. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom v květináči zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom v květináči ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom v květináči ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 233 877 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: revzack

Sdílejte obrázek, klipart Strom v květináči s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Strom v květináči je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zákaz čůrání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oslava zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mešita ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, grafika, svg, Strom v květináči, download, ke stažení, Vánoce, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, prezentace, fotokniha, škola, eshop, video, wordpress, textové dokumenty, diář, časopis, word, PowerPoint, inkscape, památník, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Ježovka ke stáhnutí, obrázek Kiwi zdarma nebo vektor Fialová kopretina zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.