Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strom v květináči, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom v květináči zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Strom v květináči. Kreslená ilustrace Strom v květináči je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strom v květináči lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom v květináči zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom v květináči ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom v květináči ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 233 877 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: revzack

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strom v květináči je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Špatně zdarma Podívejte se i na obrázek Lesotho ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Moucha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, kliparty, obrázek, Strom v květináči, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, free, grafika, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, profilovka, blog, word, openOffice, dokument, plakáty, kalendář, webové stránky, profil, Adobe Illustrator , avatar, referáty, PowerPoint, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Rajče zdarma, klipart Čokoládový dárek ke stažení nebo ilustrace Mapa Norska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.