Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Azurový motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurový motýl ke stažení zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Azurový motýl. Vektorový obrázek Azurový motýl jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Azurový motýl? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Azurový motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Azurový motýl? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Azurový motýl je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Barevná kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stojánek s pastelkami ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno C ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Azurový motýl, svg, vektor, free, kliparty, Hmyz, Azurový motýl, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, cliparts, download, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, logo, fotokniha, diplomová práce, avatar, profilovka, fotografie, dokumenty, etikety, eshop, textové dokumenty, kalendář, plakáty, oznámení, škola, Zoner Callisto, vstupenky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ledňáček biacký ke stažení, klipart Upíří zuby ke stáhnutí nebo ilustrace Nádherné květiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.