Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Azurový motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurový motýl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Azurový motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Azurový motýl? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Azurový motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Azurový motýl s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Azurový motýl se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční hvězda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Auto zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Červenka obecná ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Azurový motýl, vektor, Azurový motýl, Hmyz, ilustrace, vektorový obrázek, svg, obrázek, cliparts, kliparty, zdarma, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, Twitter, PowerPoint, seminární práce, inkscape, prezentace, škola, plakáty, dokumenty, diář, Instagram, video, památník, web, Pinterest, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Paul von Hindenburg ke stáhnutí, vektorový obrázek Pizza Capricciosa zdarma nebo vektorový obrázek PET láhve zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.