Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Azurový motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Azurový motýl zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Azurový motýl. Obrázek Azurový motýl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Azurový motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Azurový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Azurový motýl? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Azurový motýl se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Limonáda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otakárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bambus zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Azurový motýl, Azurový motýl, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, Hmyz, svg, ilustrační obrázek, vektor, free, download

Doporučené použití klipartu: web, plakát, PowerPoint, časopis, corelDraw, články, fotokniha, Instagram, etikety, webové stránky, wordpress, plakáty, Pinterest, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zamilovaní ptáčci zdarma, obrázek, klipart Elektroauto ke stáhnutí nebo vektorový klipart Digitální znak E ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.