Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatý emblém (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý emblém zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatý emblém. Kreslená ilustrace Zlatý emblém je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý emblém zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý emblém ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý emblém ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1014
800x634
500x396
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 807 354 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Zlatý emblém s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Zlatý emblém je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlíci lebky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Auto ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, download, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, free, ilustrace, vektor, Zlatý emblém, Symboly, Zlatý emblém, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, tiskoviny, Twitter, textové dokumenty, prezentace, web, office, brožury, Facebook, kalendář, corelDraw, vstupenky, seminární práce, prospekty, články, blog, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Pět dýní ke stáhnutí, vektorový klipart Černá hora ke stažení nebo obrázek, klipart Rachejtle zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.