Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smažené krevety (Jídlo) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Smažené krevety zdarma ke stažení

Smažené krevety je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorová ilustrace Smažené krevety je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažené krevety zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Smažené krevety ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažené krevety ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1015
1280x812
800x507
500x317
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 495 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Smažené krevety s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Smažené krevety se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžoví smajlíci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz krmení psů ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mrtvola ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, free, Jídlo, klipart, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, Smažené krevety, ilustrační obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, katalog, logo, openOffice, Facebook, prezentace, letáky, manuály, Pinterest, eshop, deníček, prospekty, Instagram, magazín, textové dokumenty, web, wordpress

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Oliver Cromwell ke stažení, obrázek Skarab zdarma nebo vektorový obrázek Lasagne ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.